Svařovací dráty MIG/MAG

Svařovací dráty MIG/MAG

V naší nabídce naleznete široký výběr svařovacích drátů pro svařovací metodu MIG/MAG značek:

  • ESAB
  • Oerlikon
  • BÖHLER atd.

Prodáváme svařovací dráty:

1. Nelegovanou ocel:

K dispozici máme svařovací dráty G3Si1 (dříve SG2) a G4Si1 (dříve SG3).

 

2. Vysoce legovanou ocel (nerez):

V této kategorii poskytujeme přídavné materiály MIG/MAG pro svařování vysokolegovaných ocelí - 308LSi, 316LSi, 347Si, 318Si, 310, 312 atd.

 

3. Hliník a slitiny hliníku:

Skladem přídavné svařovací materiály pro svařování hliníku a slitin hliníku, tj. např. AlSi5, AlSi12, AlMg3, AlMg5 atd.

 

4. Obtížně svařitelné oceli a přechodové spoje:

V této části naleznete nabídku přídavných materiálů MIG/MAG pro přechodové spoje (ocel x nerez), pro svary a návary s vysokými nároky na pevnost, houževnatost a odolnost trhlinám. Díky širokému rozsahu použití se tyto materiály hodí pro opravy i výrobu strojních dílů, převodů, ozubených kol, vaček, hřídelí a os, nástrojů pracujících za tepla apod.

 

5. Měď a pozink:

V této kategorii nabízíme svařovací dráty CuSi3 pro svařování slitin mědi a MIG pájení pozinkovaných plechů, které jsou velmi populární mezi autoklempíři a karosáři.

 

6. Návarové dráty:

Disponujeme širokým výběrem přídavných materiálů MIG/MAG pro svary a návary s vysokými nároky na pevnost, houževnatost či odolnost trhlinám nebo pro díly silně opotřebovávané rázy a otěrem. Tyto dráty jsou určeny především k opravám zemních a důlních strojů, k opravám zemědělské techniky, k renovacím pluhů či radlic apod.

 

7. Trubičkové dráty:

Zaměřujeme se na prodej speciálních trubičkových drátů, které lze rozdělit do dvou skupin:

  • Trubičkové dráty s vlastní ochranou
  • Trubičkové dráty ostatní

Trubičkové dráty s vlastní ochranou slouží ke svařování bez ochranného plynu. Tato vlastnost je předurčuje zejména pro práci s přenosnými MIG/MAG invertory. Podmínkou pro použití drátu s vlastní ochranou je svařovací zdroj s možností změny polarity - tzv. přepólování. Dráty s vlastní ochranou slouží pouze pro svařování běžných uhlíkových ocelí, protože pro jiné materiály (nerez, hliník apod.) dráty s vlastní ochranou neexistují.

U druhé skupiny se nejedná o dráty s vlastní ochranou, a proto je vždy zapotřebí použít předepsaný ochranný plyn. Náplň uvnitř trubičkového drátu má za úkol zlepšení svařovacích vlastností, zvýšení odtavovacího výkonu atd.

 

8. Litina

 

Veškeré námi nabízené dráty nabízíme v různých průměrech (0,6 – 1,6 mm) a v různém objemu balení – od 1 kg, 5 kg, 15-18 kg cívky, 30 kg cívky, popřípadě 250 kg sud atd.

Ke všem svařovacím drátům dodáváme běžný atest 2.2, na přání zákazníka však lze objednat placený atest 3.1. V případě, že si nebudete jistí svým výběrem, máme k dispozici aplikačního technologa.

Máte zájem o tento produkt, nebo potřebujete více informací? Neváhejte nás kontaktovat!
Zavolejte přímo na prodejnu na telefony 777 797 303 a 777 797 304, napište nám zprávu v pravém dolním rohu na této stránce, nebo nám napište e-mail - rádi odpovíme na všechny Vaše dotazy.

Veškeré produkty z našeho sortimentu nabízíme zejména zákazníkům ve městě Kroměříž a jeho okolí (Zlín, Hulín, Holešov, Kojetín, Koryčany, Chropyně, Otrokovice, Staré město, Uherské Hradiště, Kunovice, Napajedla, Přerov, Bystřice pod Hostýnem, Hluk, Uherský Brod, Vizovice, Luhačovice).