Prodej nářadí Kroměříž

Kvalitní ruční a elektrické nářadí pro řemeslníky i kutily.

Jsme společnost zabývající se prodejem a půjčováním svařovací techniky, ručního a elektrického nářadí, ochranných pomůcek, brusiva, vzduchotechniky, měřících přístrojů, strojírenského vybavení a spojovacího materiálu. Provádíme také servis na veškeré elektrické nářadí, svařovací zdroje, hořáky a rozvoz zboží zákazníkům.

Záruční i pozáruční servis

Nabízíme záruční i pozáruční servis, kalibraci a validaci svařovacích zdrojů, včetně protokolů a technických zpráv.

Dále nabízíme záruční i pozáruční servis elektrického ručního nářadí. V případě jakékoliv poruchy nebo jiného požadavku nás neváhejte kontaktovat, naši technici se Vám budou věnovat.

Zaměstnanci v obchodě mají příjemný přístup k zákazníkům. Když jsem si hledal zboží, napsal jsem do e-mailu, že je prosím, aby mi dali co nejrychleji vědět, jestli zboží mají. Hned druhý den v osm ráno mi volali na telefon a informovali mě, že mají zboží na skladě. Nebyl problém se s nimi domluvit, že si zboží vyzvednu... Když jsem potom přijel do prodejny, zaměstnanci mi bez problému poradili se vším, co jsem se vyptával, byli ochotní a "přátelští..". Tohle byla zatím moje první zkušenost s tímto obchodem, ale určitě bych ho doporučil dál. Jak říkám, přístup na úžasné úrovni a ceny jsou jedny z nejnižších z okolí. Jsem nadmíru spokojen.

Pavel V.

Hledal jsem kde koupím nejlevněji to co jsem potřeboval, a našel jsem to v tomto obchodě. Jako bonus jsem získal dobrou komunikaci, a ochotný personál. Pokud sháníte potřeby pro sváření a letování, pak je to obchod pro vás.

Václav K.

Pán mi v obchodě odborně a trpělivě poradil, jelikož tomu moc nerozumím (byl to dárek pro mého manžela). Výborný obchod s perfektní komunikací a širokým sortimentem s výhodnou cenou. Doporučuji.

Markéta J.