Stroje na čistění koberců a čalounění

Stroje na čistění koberců a čalounění

V naší nabídce naleznete celou řadu strojů na čištění koberců a čalounění značky Kärcher, které se vyznačují robustním tělem, vysokou výkonností a svým univerzálním použitím. Stanou se ideálními pomocníky jak pro základní čištění kobercových krytin, tak pro pravidelnou údržbu a odstraňování skvrn z textilních povrchů. Skvěle se hodí také na čalounění a autosedačky.

Základní rozdělení:

  • Extraktory
  • Automaty na čištění koberců
  • Vysoušeče koberců

Nedílnou součástí nabídky je odpovídající příslušenství a možnost zvolit si provedení dle svých představ, tj. například napětí, výkon turbíny, max. plošný výkon, výkon čerpadla, nástřikové množství, nástřikový tlak, podtlak, nádrž na vodu, pracovní šířka kartáčů, pracovní šířka sání, funkce, hmotnost, rozsah příslušenství atd.

Máte zájem o tento produkt, nebo potřebujete více informací? Neváhejte nás kontaktovat!
Zavolejte přímo na prodejnu na telefony 777 797 303 a 777 797 304, napište nám zprávu v pravém dolním rohu na této stránce, nebo nám napište e-mail - rádi odpovíme na všechny Vaše dotazy.

Veškeré produkty z našeho sortimentu nabízíme zejména zákazníkům ve městě Kroměříž a jeho okolí (Zlín, Hulín, Holešov, Kojetín, Koryčany, Chropyně, Otrokovice, Staré město, Uherské Hradiště, Kunovice, Napajedla, Přerov, Bystřice pod Hostýnem, Hluk, Uherský Brod, Vizovice, Luhačovice).