Štípačky na dřevo

Štípačky na dřevo

V naší nabídce naleznete široký výběr štípaček na dřevo - od malých vodorovných až po svislé profesionální hybridní štípače, které pro vás bez námahy připraví polínka ideálních rozměrů.

Štípačky na dřevo prodáváme od ověřených výrobců, jako je Holzkraft a Scheppach. Vybrat si je můžete dle různých parametrů, funkcí i vlastností, tj. např. příkon, el. napájení, max. štípací síla, max. štípací délka, rychlost štípání, rychlost zpětného chodu, max. výška zdvihu, integrovaný zvedák těžkých polen, možnost připojení na hřídel traktoru atd.

 

 

 

Máte zájem o tento produkt, nebo potřebujete více informací? Neváhejte nás kontaktovat!
Zavolejte přímo na prodejnu na telefony 777 797 303 a 777 797 304, napište nám zprávu v pravém dolním rohu na této stránce, nebo nám napište e-mail - rádi odpovíme na všechny Vaše dotazy.

Veškeré produkty z našeho sortimentu nabízíme zejména zákazníkům ve městě Kroměříž a jeho okolí (Zlín, Hulín, Holešov, Kojetín, Koryčany, Chropyně, Otrokovice, Staré město, Uherské Hradiště, Kunovice, Napajedla, Přerov, Bystřice pod Hostýnem, Hluk, Uherský Brod, Vizovice, Luhačovice).