Sponkovací pistole a kladiva

Sponkovací pistole a kladiva

V naší nabídce naleznete široký výběr sponkovacích pistolí a kladiv pro hobby kutily až po profesionální uplatnění. Díky jednoduché manipulaci si práci se sponkovačkou oblíbí také ženy, např. při opravě pařeniště. Oproti tomu pokrývači zase jistě ocení rychlost, se kterou sponkovací kladico připevní kupříkladu izolační fólie.

Hlavním úkolem ručních sponkovaček je nastřelování sponek ke spojování materiálu do hloubky, kterou si předem nastavíte - zvolíte si sílu úderu. Materiály, jenž můžete upevnit k dřevěnému podkladu jsou např. fólie, textil, kůže apod.

K dispozici máme také celou škálu náhradních sponek v různých délkách, baleních a provedení.

Značky:

  • Stanley
  • Extol
  • Milwaukee
  • Fortum

 

Máte zájem o tento produkt, nebo potřebujete více informací? Neváhejte nás kontaktovat!
Zavolejte přímo na prodejnu na telefony 777 797 303 a 777 797 304, napište nám zprávu v pravém dolním rohu na této stránce, nebo nám napište e-mail - rádi odpovíme na všechny Vaše dotazy.

Veškeré produkty z našeho sortimentu nabízíme zejména zákazníkům ve městě Kroměříž a jeho okolí (Zlín, Hulín, Holešov, Kojetín, Koryčany, Chropyně, Otrokovice, Staré město, Uherské Hradiště, Kunovice, Napajedla, Přerov, Bystřice pod Hostýnem, Hluk, Uherský Brod, Vizovice, Luhačovice).