Soustruhy na dřevo

Soustruhy na dřevo

V naší nabídce naleznete široký výběr soustruhů, od malých kompaktních až po větší dílenské. Jsou ideálními pomocníky pro domácí použití, stavby, montáže, ale i pro pracovní nasazení ve výrobě.

K dispozici máme soustruhy v té nejvyšší kvalitě, které jsou vyrobené ověřenými výrobci, jako je Holzstar. Scheppach a Proxxon.

Soustruhy na dřevo prodáváme v různém provedení a při výběru je důležité vybírat dle parametrů, tj. například příkon, elektrické napájení, max. točná délka, výška lože, vzdálenost mezi hroty, upnutí vřetene, počet rychlostních stupňů, max. průměr soustružení, otáčky atd.

Nedílnou součástí naší nabídky je také celá škála příslušenství, např.: soustružnická dláta na dřevo, unašeče, sklíčidla, kopírovací zařízení, ramena pro soustružení velkých průměrů, prodloužení lože atd.

Máte zájem o tento produkt, nebo potřebujete více informací? Neváhejte nás kontaktovat!
Zavolejte přímo na prodejnu na telefony 777 797 303 a 777 797 304, napište nám zprávu v pravém dolním rohu na této stránce, nebo nám napište e-mail - rádi odpovíme na všechny Vaše dotazy.

Veškeré produkty z našeho sortimentu nabízíme zejména zákazníkům ve městě Kroměříž a jeho okolí (Zlín, Hulín, Holešov, Kojetín, Koryčany, Chropyně, Otrokovice, Staré město, Uherské Hradiště, Kunovice, Napajedla, Přerov, Bystřice pod Hostýnem, Hluk, Uherský Brod, Vizovice, Luhačovice).