Příslušenství

Příslušenství

Nedílnou součástí naší nabídky s čistící technikou je také možnost dokoupení veškerého příslušenství od námi prodávaných značek, tj. například Kärcher, Michelin, cleancraft, Makita, Metabo, Milwaukee atd. Zvolit si lze také dle určitého produktu:

  • Vysavač - filtry, sáčky, vaky, hadice, kartáče, hubice, trubice, sady, náhradní díly atd.
  • Vysokotlaké čističe - vodní filtr, trysky, hadice, mycí kartáče, čistič ploch, adaptéry pro připojení hadic, pistole, celá řada náhradních dílů atd.

Výběr příslušenství poskytujeme i u dalších kategorií, jako jsou kupříkladu parní čističe, zametací stroje, podlahové mycí stroje, stroje na čištění koberců a čalounění apod. V těchto případech však záleží na nabídku výrobce.

Máte zájem o tento produkt, nebo potřebujete více informací? Neváhejte nás kontaktovat!
Zavolejte přímo na prodejnu na telefony 777 797 303 a 777 797 304, napište nám zprávu v pravém dolním rohu na této stránce, nebo nám napište e-mail - rádi odpovíme na všechny Vaše dotazy.

Veškeré produkty z našeho sortimentu nabízíme zejména zákazníkům ve městě Kroměříž a jeho okolí (Zlín, Hulín, Holešov, Kojetín, Koryčany, Chropyně, Otrokovice, Staré město, Uherské Hradiště, Kunovice, Napajedla, Přerov, Bystřice pod Hostýnem, Hluk, Uherský Brod, Vizovice, Luhačovice).