Parní čističe

Parní čističe

V naší nabídce naleznete široký sortiment parních čističů značky Kärcher, které se stanou skvělými pomocníky při desinfekci různých materiálů, a to bez použití chemikálií, díky čemuž jsou tyto čističe vhodné také pro alergiky. Vzniklá pára spolehlivě odstraní nečistoty a mastnotu, zabije roztoče i choroboplodné zárodky.

Prodáváme:

  • Malé ruční parní čističe
  • Parní vysavače
  • Parní čističe oken

Veškeré námi nabízené přístroje máme k dispozici v různém provedení, zvolit si můžete například plošný výkon, topný výkon, napájení, pracovní šířku hubice, max. pracovní tlak páry, dobu běhu baterie, objem nádoby, funkce, rozsah příslušenství atd.

Máte zájem o tento produkt, nebo potřebujete více informací? Neváhejte nás kontaktovat!
Zavolejte přímo na prodejnu na telefony 777 797 303 a 777 797 304, napište nám zprávu v pravém dolním rohu na této stránce, nebo nám napište e-mail - rádi odpovíme na všechny Vaše dotazy.

Veškeré produkty z našeho sortimentu nabízíme zejména zákazníkům ve městě Kroměříž a jeho okolí (Zlín, Hulín, Holešov, Kojetín, Koryčany, Chropyně, Otrokovice, Staré město, Uherské Hradiště, Kunovice, Napajedla, Přerov, Bystřice pod Hostýnem, Hluk, Uherský Brod, Vizovice, Luhačovice).