Nůžky na plech

Nůžky na plech

V naší nabídce naleznete celou škálu pákových nůžek značek Optimum a Metallkraft v provedení pro malé dílny až po profesionální uplatnění.

K dispozici máme ruční, elektrické a hydraulické:

1. Pákové nůžky

Pákové nůžky se převážně používají v dílnách a prodáváme je s různou střižnou délkou, průměrem kulatiny a tloušťkou materiálu atd.

2. Pákové nůžky stolní

Stolní pákové nůžky jsou univerzálním pomocníkem na plech pro dílnu i průmysl. Dodáváme je s rozdílnou střižnou délkou plechu a tloušťkou materiálu,...

3. Elektrické tabulové nůžky

Nůžky s elektrickým napájením jsou určené převážně pro střih kovů, papíru a dalších materiálů. Vybrat si je můžete dle různých parametrů, tj: příkon, střih za minutu, doraz, tloušťka materiálu, max. šířka materiálu atd.

4. Kombinované nůžky a děrovače.

Kombinované nůžky a děrovače slouží pro děrování, stříhání ploché oceli, stříhání tyčové oceli a stříhání ocelových profilů. Vybrat si je můžete dle různých provedení a vlastností, tj. el. připojení, příkon, tlak, vyložení, zdvih, počet zdvihů za minutu, pracovní výška děrovačky, max. tloušťka materiálu, max. velikost materiálu, délka nože, počet funkcí, plynulé nastavení zdvihu, nožní ovládání,...

Máte zájem o tento produkt, nebo potřebujete více informací? Neváhejte nás kontaktovat!
Zavolejte přímo na prodejnu na telefony 777 797 303 a 777 797 304, napište nám zprávu v pravém dolním rohu na této stránce, nebo nám napište e-mail - rádi odpovíme na všechny Vaše dotazy.

Veškeré produkty z našeho sortimentu nabízíme zejména zákazníkům ve městě Kroměříž a jeho okolí (Zlín, Hulín, Holešov, Kojetín, Koryčany, Chropyně, Otrokovice, Staré město, Uherské Hradiště, Kunovice, Napajedla, Přerov, Bystřice pod Hostýnem, Hluk, Uherský Brod, Vizovice, Luhačovice).