Leštící kotouče a leštící pasty

Leštící kotouče a leštící pasty

V naší nabídce naleznete širokou škálu leštících kotoučů a leštících past pro různé účely. Kotouče jsou určeny pro použití do vrtaček, přímých i dvoukotoučových brusek a speciálních leštiček. Vyznačují se snadnou manipulací, dlouhou životností i svým využitím na materiály jako jsou barevné kovy, nerezová ocel, některé druhy plastu, sklo, keramický materiál atd.

Pro naše zákazníky máme k dispozici kotouče látkové a plstěné v několika různých tuhostech dle různých měrných hmotností.

PLSTĚNÉ kotouče se používají k broušení materiálů s nalepeným brusivem nebo k leštění obvodem i plochou.

LÁTKOVÉ kotouče jsou určené pouze pro leštění a vyráběné z pestré palety materiálů s různými tuhostmi a vzdáleností prošití.

Nedílnou součástí celého procesu jsou leštící pasty, které se používají pro předleštění, leštění a pro vysoký lesk. Disponujeme širokým výběrem pro různé druhy a oblasti použití.

Máte zájem o tento produkt, nebo potřebujete více informací? Neváhejte nás kontaktovat!
Zavolejte přímo na prodejnu na telefony 777 797 303 a 777 797 304, napište nám zprávu v pravém dolním rohu na této stránce, nebo nám napište e-mail - rádi odpovíme na všechny Vaše dotazy.

Veškeré produkty z našeho sortimentu nabízíme zejména zákazníkům ve městě Kroměříž a jeho okolí (Zlín, Hulín, Holešov, Kojetín, Koryčany, Chropyně, Otrokovice, Staré město, Uherské Hradiště, Kunovice, Napajedla, Přerov, Bystřice pod Hostýnem, Hluk, Uherský Brod, Vizovice, Luhačovice).