Jeřábové váhy

Jeřábové váhy

V naší nabídce naleznete široký výběr profesionálních a vysoce kvalitních jeřábových vah s uplatněním pro vážení materiálů, surovin a různých předmětů, které jsou zavěšeny na jeřábu nebo jiném závěsném zařízení.

Námi prodávané jeřábové váhy se vyznačují robustním pevným tělem, moderní elektronikou i mechanikou, přesností, kvalitním zpracováním a spolehlivostí. Váhy jsou určené pro vážení v různých provozech, např: v obchodech, dílnách, ve skladech, stavebnictví, v domácnostech,...

Jeřábové váhy si u nás zákazník může vybrat dle požadovaných funkcí a vlastností. K dispozici máme váhy s různou váživostí, bezdrátové, přímá provedení atd.

Prodáváme:

  • Technologické váhy – vhodné pro kontrolní vážení
  • Obchodní váhy (certifikované) – s maximální přesností

Značky: OCS, CAS, Tamtron, Dynafor, Unicraft atd.

Máte zájem o tento produkt, nebo potřebujete více informací? Neváhejte nás kontaktovat!
Zavolejte přímo na prodejnu na telefony 777 797 303 a 777 797 304, napište nám zprávu v pravém dolním rohu na této stránce, nebo nám napište e-mail - rádi odpovíme na všechny Vaše dotazy.

Veškeré produkty z našeho sortimentu nabízíme zejména zákazníkům ve městě Kroměříž a jeho okolí (Zlín, Hulín, Holešov, Kojetín, Koryčany, Chropyně, Otrokovice, Staré město, Uherské Hradiště, Kunovice, Napajedla, Přerov, Bystřice pod Hostýnem, Hluk, Uherský Brod, Vizovice, Luhačovice).