Formátovací pily

Formátovací pily

V naší nabídce naleznete široký výběr formátovacích pil značky Holzstar – od menších až po robustní, které slouží především k prořezávání velkoplošných materiálů a své využití naleznou v domácím prostředí i v truhlářské dílně.

Formátovací pily máme k dispozici v různém provedení a vybrat si je můžete dle různých parametrů, funkcí i vlastností, tj. např.: příkon, průměr kotouče, prořez, otáčky, rozměry stolu, předřez, posuvný suportem, naklopení pilového kotouče, naklopení vřetene, odsávací průměr atd.

Součástí nabídky je také možnost dokoupení veškerého příslušenství, např. celou škálu pilových kotoučů, podpěry, úhlový doraz atd.

Máte zájem o tento produkt, nebo potřebujete více informací? Neváhejte nás kontaktovat!
Zavolejte přímo na prodejnu na telefony 777 797 303 a 777 797 304, napište nám zprávu v pravém dolním rohu na této stránce, nebo nám napište e-mail - rádi odpovíme na všechny Vaše dotazy.

Veškeré produkty z našeho sortimentu nabízíme zejména zákazníkům ve městě Kroměříž a jeho okolí (Zlín, Hulín, Holešov, Kojetín, Koryčany, Chropyně, Otrokovice, Staré město, Uherské Hradiště, Kunovice, Napajedla, Přerov, Bystřice pod Hostýnem, Hluk, Uherský Brod, Vizovice, Luhačovice).