Balancéry a vyvažovače

Balancéry a vyvažovače

Pro snadnější manipulaci s přenosným nářadím nabízíme široký sortiment balancérů a vyvažovačů, jenž jsou určeny převážně pro bezpečné zavěšení přístroje a přívodní vedení v nezatíženém stavu.

Značky: Schneider, Aircraf, Alfra, Fein, Lifronic atd.

V nabídce máme:

1. Ruční balancéry

Ruční balancéry máme k dispozici v různých variantách provedení se zaměřením na danou činnost.

Speciální balancéry – ocelové lanko je nahrazeno hadicí pro přívod vzduchu, čímž se uplatní především pro použití s pneumatickým nářadím.

Běžné balancéry – vyznačují se ocelovým lankem o určité délce a možností nastavení hmotnosti od 2 – 180 kg. U vyvažovacího zařízení to je cca.od 0,4-14 kg.

2, Elektrické balancéry:

Elektrické balancéry LIFTRONIC jsou určeny pro ruční manipulaci s břemeny v různých konfiguracích s nosností až 320 kg. Na rozdíl od ručních balancérů se vyznačují automatickým rozpoznáním zátěže, která se ihned přizpůsobí dle aktuální hmotnosti břemene. Elektrické balancéry dodáváme s různými mechanickými, magnetickými nebo vakuovými prostředky pro uchopení břemene a v různých modifikacích: sloupové provedení s ramenem, stropní provedení nebo provedení na pojízdných jeřábech.

Máte zájem o tento produkt, nebo potřebujete více informací? Neváhejte nás kontaktovat!
Zavolejte přímo na prodejnu na telefony 777 797 303 a 777 797 304, napište nám zprávu v pravém dolním rohu na této stránce, nebo nám napište e-mail - rádi odpovíme na všechny Vaše dotazy.

Veškeré produkty z našeho sortimentu nabízíme zejména zákazníkům ve městě Kroměříž a jeho okolí (Zlín, Hulín, Holešov, Kojetín, Koryčany, Chropyně, Otrokovice, Staré město, Uherské Hradiště, Kunovice, Napajedla, Přerov, Bystřice pod Hostýnem, Hluk, Uherský Brod, Vizovice, Luhačovice).